a
  • HaberULUS
  • Spor
  • Galatasaray Başkan adayı Metin Öztürk: Burak Elmas’ı başkan olarak tanımıyoruz

Galatasaray Başkan adayı Metin Öztürk: Burak Elmas’ı başkan olarak tanımıyoruz

Galatasaray Divan Kurulu Olağanüstü Toplantısı, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Toplantı öncesinde açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, “Bugün itibarıyla Galatasaray Kulübü’nün bir başkanı yok. Bugün sabah 10.00 itibarıyla Burak Elmas adlı üyemizin başkanlığı sona ermiştir. Seçim takvimi var. Müstafi başkan, Galatasaray Kulübünü rehin almıştır.

“BURAK ELMAS BİRİLERİNİN ONA OYUNLAR OYNADIĞINI ANLATIYORDU”

Biz 3 haftadır bir tiyatronun oyuncusu olarak, Eşref Hamamcıoğlu ile beraber iyi niyetle toplantılara katılıyoruz ve 3 haftadır kulüp üyemiz olan Burak Elmas, bize hep bu oyunun dışında kalmak istediğini, birilerinin ona oyunlar oynadığını anlatıyordu. Dün 28 Mayıs’ı açıklamayınca net olarak gördük ki başkanın gizli bir ajandası var, gizli bir planları var.

“DEMEK Kİ BAYRAĞI TESLİM ETMEK İSTEMİYOR”

Bugün itibarıyla bizlerin başkanı değildir. 38. Başkandır, müstafi başkandır. Bugün saat 10.00 itibarıyla burada bir seçim olacaktı. Kendisi bayrağı teslim edecekti. Demek ki bayrağı teslim etmek istemiyor. Gizli ajandasının ne olduğunu bilmiyoruz. Kendisi müstafidir. Başkan olarak kabul etmiyoruz.

“KULÜBÜN EN ÜST ORGANINI KORSAN İLAN ETMİŞTİR”

Bugün kulübün en üst organı divanın buradaki toplantısına bile gelmeyeceğini ilan ederek kulübün en üst organını korsan ilan etmiştir. Kulübün en üst organını korsan ilan edeni de biz başkan olarak tanımıyoruz” diye konuştu.

İhlas Haber Ajansı / Spor

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Abdullah Avcı kariyerinde bir ilk peşinde! 38 yıldır yapılamayanı 535 günde yapacak

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.